The New World Disorder
8 kroków cyfrowego przywództwa w ciągle zmieniającym się świecie
00
DNI
00
GODZINY
00
MINUTY
00
SEKUNDY
10.08.2021, godz. 13:00
W ciągu jednego roku w obszarze innowacji zadziało się tyle, ile normalnie działo się na przestrzeni kilku lat. Trudno nazwać tak dynamicznie zmieniający się świat uporządkowanym. The New World Disorder to rzeczywistość, która z nami pozostanie, wymagając od nas ciągłej adaptacji, innowacyjności i otwartości. Jakie wyzwania stawia przed nami dziś?
Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia Jowity Michalskiej, Sylwii Czubkowskiej, Dariusza Jemielniaka i Jarosława Sroki i dowiedz się, jak przygotować się do cyfrowego przywództwa w ciągle zmieniającym się świecie.
O czym będziemy mówić?
praca
ekonomia
ludzie
Dowiesz się, jak wdrożyć niezbędne rozwiązania technologiczne i przygotować ludzi do funkcjonowania w nowej rzeczywistości
Odkryjesz, jak rozwijać wewnętrzny system odpornościowy organizacji, by wykorzystywać gwałtowne zmiany jako trampolinę do rozwoju biznesu
Zrozumiesz, jak jako lider możesz wspierać proces rozwoju i otwierania na innowacje w swoim zespole
Founder & CEO Digital University, Ambasadorka Singularity University Warsaw Chapter.
Jej życiową misją jest uzbrojenie Polaków w niezbędne kompetencje cyfrowe. Powołała do życia Digital University, organizację, która współpracując z czołowymi globalnymi uczelniami, takimi jak MIT, Harvard Business School, University of Vienna, Stanford University czy NYU Stern, zajmuje się edukacją liderów w obszarze nowych technologii. Jowita organizuje i prowadzi programy edukacyjne dla kadry zarządzającej, szkolenia i konferencje. Jest też polskim ambasadorem Singularity University, edukacyjnego think-tanku z Doliny Krzemowej, który kształci i inspiruje liderów do wykorzystywania technologii. 

Od lat obserwuje trendy technologiczne i społeczne, opowiada o tym jak zmieni się nasz świat i biznes w ciągu najbliższych 10-20 lat. Jowita ma również ponad 20-letnie doświadczenie z dużego biznesu, które zdobywała, pracując na kluczowych stanowiskach w dużych korporacjach m. in. Polkomtelu, PGE czy Deloitte.
Webinar poprowadzą
Jowita Michalska
Redaktor prowadząca magazynu Spider's Web+
Sylwia Czubkowska
Wieloletnia dziennikarka ekonomiczna i technologiczna takich tytułów jak Gazeta Wyborcza, Dziennik Gazeta Prawna i tygodnik Przekrój. Trzykrotnie nominowana do nagrody Grand Press w kategorii dziennikarstwo specjalistyczne. Czterokrotna laureatka nagród Prezesa Urzędu Patentowego za teksty na temat innowacji i wynalazków. Laureatka razem z Michałem Potockim konkursu "Temat: Uchodźcy" Instytutu Reportażu i Fundacji Batorego. Jedna z Top 15 ekspertek od 5G wybrnych przez Women in Tech Summit 2020. Absolwentka nauk politycznych na Uniwersytecie Warszawskim.
Przewodnicząca Rady Instytutu Zamenhoffa, pierwszego w Polsce dziennikarskiego think-thanku.
Ekspert Zarządzania Strategicznego i HR w Spółkach Technologicznych
Dariusz Jemielniak
Dariusz Jemielniak jest profesorem zarządzania, kierownikiem Centrum Badań nad Organizacjami i Miejscami Pracy (CROW) oraz założycielem grupy New Research on Digital Societies (NeRDS) na Akademii Leona Koźmińskiego. Jest również wykładowcą stowarzyszonym z Berkman-Klein Center for Internet and Society, na Uniwersytecie Harvarda. Jego zainteresowania koncentrują się wokół studiów nad krytycznym zarządzaniem projektami otwartej współpracy (takich jak Wikipedia czy F/LOSS), narracyjności, opowiadania historii, organizacji intensywnie wykorzystujących wiedzę, społeczności wirtualnych, archetypów organizacyjnych, a wszystko to badane metodami interpretacyjnymi i jakościowymi. W 2015 roku został wybrany do rady powierniczej Fundacji Wikimedia. 
Członek Zarządu Kulczyk Investments
Jarosław Sroka
Ekspert w dziedzinie komunikacji korporacyjnej i rynku mediów. Wieloletni dziennikarz oraz redaktor naczelny wiodących polskich gazet gospodarczych, m.in. Gazety Prawnej, Pulsu Biznesu, tygodnika Newsweek Polska; współtworzył rynek nowoczesnych mediów biznesowych w Polsce.

Od lipca 2009 roku jako Członek Zarządu Kulczyk Holding odpowiada za nadzorowanie obszarów komunikacji korporacyjnej, relacji inwestorskich, marketingu oraz public affairs. Absolwent Instytutu Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Studiował także w prestiżowej, międzynarodowej szkole liderów biznesu IESE Business School przy Uniwersytecie Navarra w Barcelonie oraz w Wyższej Szkole Bankowości i Ubezpieczeń w Warszawie.

Członek Rady Ładu Informacyjnego przy GPW w Warszawie oraz Rady Programowej Akademii Liderów Rynku Kapitałowego. Członek Rady Fundacji Forum Obywatelskiego Rozwoju, Rady PKOl oraz Członek Rady Uczelni Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Prezes PGA Polska.
plan spotkania
Jowita, Sylwia, Dariusz i Jarosław odpowiedzą na pytania zadawane przez uczestników. To niepowtarzalna szansa, aby zupełnie za darmo skorzystać z ich doświadczenia.
Dlaczego ten temat? Co dziś muszą zrobić liderzy, by przygotować ludzi i organizacje do funkcjonowania w nowym „nieznanym”? Dlaczego warto wykorzystywać gwałtowne zmiany jako trampolinę do rozwoju biznesu?
Poznaj historię naszych prowadzących.
Rozpoczęcie
cyfrowe przywództwo w ciągle zmieniającym się świecie
Prowadzący podzielą się z Tobą wiedzą dotyczącą hybrydowego środowiska pracy. Dowiesz się, dlaczego warto stosować różnorodne rozwiązania technologiczne. Odkryjesz, Co zrobić, aby rozwój ludzkiego umysłu i otwartości na innowacje był wprost proporcjonalny do tempa postępu technologicznego.
q&a
Prezent dla wytrwałych
Warto zostać z nami do końca, ponieważ dla najwytrwalszych uczestników webinaru przygotowaliśmy prezent.
otrzymuj powiadomienia o kolejnych wydarzeniach 
+48
DLA KOGO JEST TEN WEBINAR
Dla liderów, którzy chcą przygotować ludzi i organizacje do funkcjonowania w nowym „nieznanym”.